Seyahat Hizmetleri
Cip Lounge Hizmeti

  Firmanızın müşterisi için sunulan bu hizmet ile müşterilerinizin havaalanında beklemesi artık sıkıcı hal almaktan çıkıyor. Remo Assist firmanızın müşterisine dış hatlarda CIP Lounge salonlarımızda limitsiz yeme-içme hizmeti vermektedir.

  Müşterileriniz yurtdışına seyahat mi etmek istiyor vize pasaport işlemleri için havalimanına uçuş saatinizden çok önce mi gelecekler? Dert etmeyin Remo Assist müşterinize Cip Lounge Hizmeti ile yolculuk öncesi sunmuş olduğu sınırsız imkanları ile seyahatin tadını çıkarın…

Uçak Bileti İndirimleri Hizmeti

  Firmanızın müşterisi için sunulan hizmetlerden bir tanesi olan uçak bileti indirimleri hizmeti ile müşterileriniz artık pahalıya uçmasın. 178 Ülke’de sağlanan bu hizmet ile müşterileriniz fazla uçuş şirketi seçeneği ve uygun fiyatlar ile tüm gereksiz araştırmalardan kurtulur. Firmanızın müşterisi ile irtibata geçen profesyonel Seyahat acentalarımız ile en iyi hizmeti garantiliyoruz.

  Kart Sahibi yurtiçi veya yurtdışı seyahat mi yapmak istiyor? Nereye gideceğine karar mı veremedi? Hiç düşünmesin Remo Assist müşterilerinize sadakat programı doğrultusunda 178 ülkede uçak bileti indirimi hizmeti ile müşterilerinize profesyonel ekibi ile ayrıntılı çalışma yaparak hem uçuşlarını kolaylaştıracak hem de uygun fiyatlara uçmalarını sağlayacaktır.

Otel İndirimleri Hizmeti

  Remo Assist Tüm Dünya genelinde 220 adet anlaşmalı olduğu otellerde firmanızın müşterisinin ve ailesinin indirimden yararlanmasını sağlar.

  Müşteriniz eşine süpriz mi yapmak istedi? Suprizi sürekli yaşadığı yerde değil farklı bir ülkede ölümsüzleştirmek mi istiyor? İşte aradığınız fırsat Remo Assist müşterilerinize 178 ülkede eşsiz otel fırsatları ile hem bilgilendiriyor hem de yapılan indirimlerle neşenize neşe katıyor.

Havalimanı Shuttle Hizmeti

  Firmanızın müşterisi Türkiye genelinde havaalanından transfer hizmetini Remo Assist ile, tam donanımlı "Van" tipi araçlarla ve çok iyi seviyede yabancı dil bilgisine sahip, konusunda eğitimli ve deneyimli personelimiz ile 24 saat kesintisiz bir şekilde alsın.

  Müşteriniz iş seyahatine bilmediği bir şehire mi gidecek? Uçaktan indiğin de şehri kendinize yabancı hissetmesin! Remo Assist profesyonel özel şoförümüz ile müşterilerinize şehirdeki istedikleri noktaya seyahati işkence değil zevkli hale getirsin.

Vize İşlemleri Hizmeti

  Her yıl çok sayıda kişi, hatalı başvuru nedeniyle vize reddi almaktadır. Bu nedenle vize başvuruları eğitimli, deneyimli ve güncel bilgi donanımlı vize danışmanları tarafından yönetilmelidir. Remo Assist sayesinde firmanızın müşterisinin böyle bir sıkıntısı olmasın. Profesyonel kadromuzla vize işlemleri hizmeti müşterilerinizin bir telefon uzağında.

  Müşterileriniz ilk defa yurtdışına mı çıkacak? Yurtdışı için hangi belgeler gerekli vize nasıl alınır bilmiyor mu? Buna vakit var mı daha alışveriş yapmaları lazım diyerek telaşlanmayın! Remo Assist Müşteri Sadakat Programı doğrultusunda müşterilerinizin bir telefonla vize işlemlerini müşterileriniz ise seyahat için alışverişlerini tamamlasın.

Hizmetlerimiz
Bilgi Almak İstiyorum

Copyright ©2020 Remo Assist - Her Hakkı Saklıdır. | Gizlilik ve Çerez Politikamız | KVKK Başvuru Formu