Konut Yardım Hizmetleri
Çilingir Gönderim Hizmeti
 • Hizmet
 • Artık Müşterileriniz Kapıda Kalmasın.
 • Organizasyon Saatleri

  Sadakat programına katılan müşterileriniz için sunulan bir hizmet olan 7/24 çilingir gönderimi hizmeti ile müşteriniz asla kapıda kalmaz. Anahtarların çalınması, kaybedilmesi vs. herhangi bir nedenden dolayı konuta hiçbir giriş sağlanamadığı durumlarda firmanızın müşterilerine sağladığımız çilingir gönderimi hizmeti ile bir telefon ile güvendeler.

  - Müşteriniz uzun bir seyahatten döndü ve bir an önce eve gidip yorgunluğunuzu atmak istiyor. Fakat o da ne evinin anahtarını bir yerde düşürmüş olmalı. Bu yorgunlukla bu saatte nerden çilingir bulacak diye düşünmeye ne gerek var? Remo Assist sadakat programına katılan müşterileriniz için sunduğu 7/24 çilingir gönderimi hizmeti ile en kısa içerisinde bir telefon ile yanında…

Su Tesisatı Hizmeti

  Evinizi Su Basmasın!

 • Organizasyon Saatleri

  Remo Assist Sadakat Programına katılan müşteriniz keyifli bir tatil sonrası evine döndü. Evde boruların infilak etmesi gibi tatsız bir sürpriz müşterinizi bekliyor. Sadakat programında olan müşterinizin keyfinin kaçmasına hiç gerek yok. Remo Assist su tesisatı konusunda uzman ekibiyle müşterinize en kaliteli hizmeti sunar.

  Sadakat Programına katılan müşterileriniz için sunulan Su Tesisatı Hizmeti ile müşterinizin evi güvende! Sadece bir telefon ile alabileceği bu hizmet ile müşterinize en yakın hizmet birimi yönlendirilir.

Elektrik Tesisatı Hizmeti

  Elektrik Tesisatıyla İlgili Problemlerinizi Çözüyoruz.

 • Organizasyon Saatleri

  Sadakat Programına katılan müşterileriniz için sunulan Elektrik Tesisatı sayesinde elektrik tesisatının bozulması veya hasar görüp çalışamaz duruma gelmesi müşterileriniz için sorun olmaktan çıkar. Tüm Türkiye de sunulan 7/24 elektrik tesisatı hizmeti ile en yakın hizmet noktamız müşterinizin ayağına gelsin müşteriniz ise sadece Remo Assist’li olmanın keyfini çıkarsın.

  Müşteriniz karlı soğuk bir kış akşamında elektriksiz kaldı. Sabahı bekleyip işlerini bir kenara bırakıp tesisatçı aramak gibi bir problemi Remo Assist programına katılmış olan müşteriniz için hiç problem değil. Remo Assist 7/24 olarak müşterileriniz hep yanında.

Cam İşleri Hizmeti

  Kırık ya da Çatlamış Cam Sorun Olmaktan Çıksın!

 • Organizasyon Saatleri

  Firmanızın müşterisi için kırık ya da çatlamış cam sorun olmaktan çıkacak. Remo assist Firmanızın müşterisi için sağlamış olduğu Cam işleri hizmetini kırılan camı değiştirmek üzere en yakın hizmet birimini yönlendirecek. Firmanızın müşterisi ise Tüm Türkiye de sağlanan bu hizmeti sadece bir telefon aracılığıyla hiç yorulmadan alacak.

  Müşteriniz akşamüstü alışverişten sonra elindeki paketlerle evinine geldi. Paketleri mutfağa yerleştirmek için yöneldiğinde birden mutfak kapı camınızın tuzla buz olduğunu gördü. Akşam ise misafirleri var ve bir an önce hazırlık yapmaya başlaması gerekiyor. Kim uğraşacak şimdi bununla diye düşünmesine gerek yok. Sadakat programına katılan müşterilerinizin evine kadar gidilip cam ölçüleri alınır ve teminatları dahilinde takılır.

Konutun Korunması ve Güvenlik Hizmeti

  Eviniz korumamız altında!

 • Organizasyon Saatleri

  Remo Assist, müşterinizin konutunda ikamet etmeyi engelleyecek düzeyde hasar meydana gelmesi sonucunda müşterinizin konutunun korunmasında Remo Assist müşterinizin yanında.

  Sadakat programına katılan müşterileriniz için sunulan Konutun Korunması ve Güvenlik Hizmeti ile müşterinizin zor anlarından bir de bunu dert etmesine gerek yok. Müşteriniz bu zor durumdan çıkmak için gerekli işlemleri yaparken Remo Assist tarafından görevlendirilen güvenlik görevlisi veya bekçi sayesinde konutunuz emin ellerde.

Kuru Temizleme Hizmeti

  Kıyafetlerinizi alıyor ve kuru temizlemeciye götürüyoruz.

 • Organizasyon Saatleri

  Sadakat Programına katılan müşterilerinizin eşyaları evden alınıp kuru temizlemeciye götürülür ve temizleme işleminden sonra tekrar adrese teslim edilir.

  Müşteriniz yalnız yaşayan ve sürekli takım elbise giyen bir bey mi? Kıyafetlerinin sürekli temiz ve ütülü mü olması gerekiyor. Bunun için müşteriniz uğraşmasın. Remoassist müşteriniz için kuru temizleme ekiplerini kapısına kadar getiriyor.

Ütü Hizmeti

  Ütüsüz gömlek kalmasın!

 • Organizasyon Saatleri

  Remo Assist, müşterilerinizin kıyafetlerinde şıklığı ve hijyeni sağlamak için ütü hizmetini sunmakta. Kurumsal kimliği, profesyonel kadrosu ve kusursuz hizmet anlayışı ile kişilerin ütüye harcadığınız zamanın size kalması için çalışmakta.

  Müşteriniz ütü yapmaktan nefret ediyor ve yığınla ütülenecek çamaşırları var. Ama üzülmesin Remo Assist buna da çözüm olacak, kusursuz hizmet anlayışıyla profesyonel ekibimize gönül rahatlığıyla kıyafetlerini teslim edebilirler. Böylece ütüye ayıracakları zamanı sadece kendilerine ve ailelerine ayırabilecekler.

Temizlik Hizmetleri

 • Organizasyon Saatleri

  Remo Assist ev, ofis temizliği, halı koltuk yıkama, iç - dış cam temizliği, inşaat sonrası temizlik, su baskını, zemin yıkama ve cila gibi hizmetleri organizasyon olarak Hizmetten yararlanacak müşterilerine sunmaktadır. Sadakat Programına katılan müşterilerinizin tüm temizlik işlerini Türkiye’nin her yerinde profesyonel temizlik ekipleri ile çözüyoruz.

  Müşteriniz çalışan bir bayan mı, eve geldiğinde evinin temizlik zamanı mı gelmiş ama o kadar yorgun ki kolunu kaldıracak hali yok! Sadece telefonu eline alıp size tahsis ettiğimiz numarayı araması yeterli. Türkiye’nin neresinde olursa olsun profesyonel temizlik elemanlarını evlerine getirebiliyorlar. Müşterinizin de sadece evinde dinlenmesi kalıyor.

Tamirat ve Tadilat Hizmetleri

 • Organizasyon Saatleri

  Müşterinizin evinde, ofisinde zemin döşemeden mermer döşemelerine, laminant parke döşemelerinden demir işlerine, çatı onarımlarına, bölme duvar uygulamalarına kadar aklınıza gelebilecek bütün tamirat tadilat hizmetlerinden müşterileriniz sadece tek aramayla Remo Assist sayesinde faydalanabilirler.

  Kışın şiddetli yağmurlar ve fırtınalar bu yüzden de müşterinizin çatısı akıyor çok mağdur ama hiç üzülmesine ve uğraşmasına gerek yok sadece Remo Assist’i arasın çatısı onarılsın.

Boya Badana Hizmeti

 • Organizasyon Saatleri

  Sadakat Programına Katılan Müşterilerinizin kullanacağı Boya Badana Hizmeti müşterileriniz için sorun olmaktan çıkıyor. Remo Assist firmanızın müşterisi için uzman kadrosu ve profesyonel ekibi ile müşterilerinizin isteğine göre boya badanası yapılır.

  Yaz geliyor ve evinizin bakıma ihtiyacı var. Boya badana yaptırmak istiyorsunuz. Ama eşyalarınıza zarar gelir diye çok korkuyorsunuz. Size yardımcı olabilecek profesyonel bir ekip istiyorsunuz. Nerden mi bulacaksınız? Sadakat Programına katılan müşterileriniz için bu sorun değil. Remo Assist’in müşterilerinize yönlendirdiği uzman kadro müşterinizin tam istediği gibi hizmetini verir.

Evden Eve Nakliye Hizmeti

 • Organizasyon Saatleri

  Sadakat Programına katılan müşterilerinizin artık taşınma problemleri kalmayacak Remo Assist ve deneyimli kadrosuyla Evden Eve Nakliye Hizmetini kusursuz bir şekilde sunabilecektir.

  Müşteriniz daha büyük, daha yüksek bir eve çıkacak ve eşyalarını nasıl taşıyacağı derdi var ama biliyor ki artık Remo Assist var. Müşteriniz sadece Remo Assist’i arasın ve kendini yormasın çünkü deneyimli kadrosuyla müşterinizin eşyaları zarar görmeden ve kendilerini yormadan çözümü sadece Remo Assist ve profesyonel ekiplerinde bulacaklar.

Market Hizmeti

 • Organizasyon Saatleri

  Firmanızın müşterisinin en yoğun olduğu günlerde ya da istediği herhangi bir zamanda istediği market hizmeti REMO Assist sayesinde ayağında. Sadakat Programına katılan müşteriniz için motorlu kurye ile motosikletin taşıyabileceği kapasitede, istenilen market ürünü, kahve ve hazır yiyecekleri, istenilen adreslerinin en yakın yerinden alıp istenilen adrese teslim eder.

  Akşam çok özel misafirleriniz için bir yemek organize ettiniz. Ama alışveriş yapıp eve gidip yemek hazırlamanız gerekiyor. Alışveriş için zaman yok. Ne yapacağım ben diye düşünmeye gerek yok. Sadakat Programına katılan müşterileriniz için bu sorun olmaktan çıkıyor. Remo Assist sunduğu market hizmeti ile firmanızın müşterisinin evine en yakın yerden alışverişini yapar ve istenilen adrese teslim eder.

Depolama Hizmeti

 • Organizasyon Saatleri

  Firmanızın müşterisi için sunulan Depolama hizmeti ile müşterilerinizin fazla eşyalarını nereye koyacağını düşünmesine gerek kalmaz. Sadakat Programına katılan müşterinizin eşyaları özel ambalajlarımızla paketlenir müşterilerinize özel hazırlanan 7 metreküplük kapalı depolarımıza yüklenir ve anahtarları müşterinize teslim edilir.

  Eşinizin iş durumundan dolayı taşınmak zorunda kaldınız ve maalesef ki yeni taşınacağınız ev eski eviniz kadar büyük değil. Daha taşınmadan fazla eşyalarınızı nereye koyacağınızı düşünmeye başladınız. Sadakat Programına katılan müşteriniz için bunu düşünmek mesele değil. Remo Assist aracılığıyla kullanabileceği Depolama hizmeti ile fazla eşyalar depoda istediği kadar kalsın.

Telefonla Bilgi Hattı Hizmeti

 • Organizasyon Saatleri

  Sadakat Programına katılan müşterileriniz için sunulan hizmetlerden bir tanesi olan telefonda bilgi hattı ile firmanızın müşterisinin telefonda öğrenemeyeceği bilgi yok. Firmanızın Müşterisi asistanlığa bağlı olan tüm hizmetler hakkında bilgi alabilirler. Özel servis numaraları, itfaiyeler, çilingir numaraları, araç kurtarıcı, canlı maç skorları, posta kodları, tesisatçılar vs. numaralarını kolaylıkla öğrenebilir her nerde olurlarsa olsunlar bilgi alabilirler.

  Arkadaşlarınızın ısrarı yüzünden en sevdiğiniz maçı izlemeye gidemediniz ve hep birlikte mangal partisine gittiniz. O da ne! En azından internetten takip edeyim dediniz ama ne yazık ki gittiğiniz yerde internetiniz çekmiyor. Maç skor sonucunu öğrenmek istiyorsunuz ama ne yapacağınızı şaşırdınız. Sadakat programına katılan müşterileriniz için bunu öğrenmek bir telefon uzağında. Telefonda bilgi hattı ile telefonda maç skorları da değil birçok bilgiyi alabilirler.

Hizmetlerimiz
Bilgi Almak İstiyorum

Copyright ©2020 Remo Assist - Her Hakkı Saklıdır. | Gizlilik ve Çerez Politikamız | KVKK Başvuru Formu