Danışmanlık Hizmetleri
Mimari Danışmanlık Hizmeti

    Müşteriniz evi veya ofisinde röleve hizmeti mi istiyor? Yoğun iş temposu nedeni ile mimar bulmakta zorlanıyor mu? Remo Assist müşterilerinize en profesyonel mimarlarla istediğiniz zaman telefon da danışma gerçekleştirdiği gibi mimarımızı evinizde veya ofisinizde engin bilgisi ile mimari projesinden yararlanabilir.

    Remo Assist aracılığıyla sunulan bu hizmet sayesinde Firmanızın müşterisi evinin veya ofisi için röleve hizmetinden faydalanmak istemesi bir telefon uzağında! Profesyonel Mimarlarımız aracılığıyla aldıkları bu hizmet ile uzman görüş alabilir, mimarımızın engin bilgilerinden yararlanabilirler.

Psikolojik Danışmanlık Hizmeti

    Sadakat Programına katılan müşterileriniz için sunulan hizmetlerden bir tanesi olan psikolojik danışmanlık hizmeti ile müşterileriniz istedikleri zaman bir telefon ile rahatlayabilirler. Uzman kadromuz ve pratik çözümleri ile müşterileriniz güvende!

    >Müşteriniz bilmediği bir nedenden dolayı psikolojisi mi bozulduğunu düşünüyor ve bu konuda ne yapması gerektiğini mi bilmiyor? Endişelenmeyin Remo Assist Sadakat Programı doğrultusunda müşterilerinizi uzman doktorumuza yönlendirsin psikolojilerini düzelmesini sağlasın.

Hizmetlerimiz
Bilgi Almak İstiyorum

Copyright ©2020 Remo Assist - Her Hakkı Saklıdır. | Gizlilik ve Çerez Politikamız | KVKK Başvuru Formu