Concierge Hizmetleri
Çiçek Gönderimi Hizmeti

  161 Ülkede Çiçek Organizasyonu Yapıyoruz.

 • Organizasyon Saatleri

  Remo Assist Tüm Türkiye ve 161 ülke genelinde vermiş olduğu çiçek gönderimi hizmeti ile sevdiklerinize en az sizin kadar yakın. Sadakat programına katılan müşterileriniz istedikleri yere ve kişiye sadece bir telefon aracılığıyla çiçek gönderimi yapabilir, sevdiklerine hızlı bir şekilde ulaşabilirler.

  Müşteriniz özel bir günde eşine sürpriz mi yapmak istiyor? Ama gün içerisinde çok yoğun, girmeniz gereken toplantılarınız var dışarı çıkmak değil nefes alacak bile vakti yok. Hiç dert etmesin. Sadakat programına katılan müşterileriniz için Remo Assist bir telefon uzaklarında. İstedikleri yere ve kişiye Tüm Türkiye ve 161 ülke genelinde çiçek gönderimi hizmetini Remo Assist, Firmanızın müşterisi adına gerçekleştiriyor.

Tekne ve Helikopter Kiralama Hizmeti

  Gezintiye çıkmak ister misin?

 • Organizasyon Saatleri

  Remo Assist Sadakat Programına katılan müşterileriniz için Tekne ve Helikopter Kiralama Hizmeti de sunmaktadır. Firmanızın müşterisi tekne kiralayarak tekne turu yapabilir, helikopter kiralama hizmeti ile ise kiralamış olduğu helikopteri bir istek üzerine kullanabilir.

  Hayatının aşkına asla unutamayacağı bir evlenme teklifi etmek istiyor. Bir adrenalin tutkunu ve çılgınca bir şey yapmak istiyor. Aklında olan ise bir helikopter ile gezintiye çıkıp sevdiğini mutluluktan havalara uçurmak. Remo Assist Sadakat Programına katılan müşteriniz için tüm organizasyonu sizin için yapar. Tekne ve Helikopter Kiralama Hizmeti ile hem sevdiklerinizi mutlu edebilir hem de aklınıza gelecek tüm organizasyonlar için kullanabilirsiniz.

Deniz Taksi İndirim ve Rezervasyon Hizmeti

  Sadakat Programına katılan müşterileriniz için sunulan hizmetlerden bir tanesi olan Deniz Taksi İndirim ve Rezervasyon Hizmeti ile müşterileriniz özel 10 kişilik katamaran tipi dört mevsim güvenli yolculuk sağlayan araçlarla 7/24 hızlı ve konforlu ulaşımı sağlanmaktadır.

  Hafta sonu bir yerlere kaçmak istiyorsunuz. Mesela adalara. Neden olmasın. Ama vaktiniz kısıtlı bir an önce gidip bir an önce gelmeniz lazım. Tekne kiralamak ise size pahalı mal olacağını düşünüyorsunuz. Dert etmenize gerek yok. Sadakat programına katılan müşteriniz için sunulan Deniz Taksi İndirim ve Rezervasyon Hizmeti ile müşterileriniz bu hizmeti kullanabilir ve indirimden de yaralanabilirler.

Eğlence Shuttle Hizmeti

  Eğlencenizi bölmeden güvenli bir şekilde gidip gelin!

 • Organizasyon Saatleri

  Remo Assist Sadakat Programına katılan müşterileriniz için çok kullanışlı ve güvenilir olan Eğlence Shuttle Hizmetini sunmaktadır. Firmanızın müşterileri trafik, park yeri gibi dertlerle uğraşmak istemediklerinde, araca sahip olmadıklarında veya çocuklarının gidecekleri eğlenceye güvenli bir şekilde gidip gelmelerini istediklerinde vs. bu hizmeti kullanabilirler. Firmanızın müşterilerinin isteği doğrultusunda müşterileriniz ve grupları özel şoförleri ile istenilen yerden alınır ve eğlence sonrası istenilen adrese geri bırakılırlar.

  Müşteriniz akşam kalabalık arkadaş grubuyla bir eğlenceye katılacak ve trafik, park yeri gibi dertlerle uğraşmadan doya doya eğlenmek istiyor. Güvenli bir şekilde gidip, güvenli bir şekilde istediği saatte evine dönmesi artık çok kolay. Sadakat Programına katılan müşterileriniz için sunulan Eğlence Shuttle Hizmeti bir telefon uzaklarında. Firmanızın müşterileri ve grupları özel şoförleri ile istenilen yerden alınır ve eğlence sonrası istenilen adrese geri bırakılırlar.

Köpek Pansiyonu Hizmeti

  Evcil Hayvanları Artık Güvende!

 • Organizasyon Saatleri

  Remo Assist tarafından sunulan hizmetlerden bir tanesi olan Köpek Pansiyonu Hizmeti ile firmanızın müşterilerinin evcil hayvanları artık güvende! Sadakat Programına katılan müşterilerinizin en az kendileri kadar iyi bakılmasını istedikleri bu hizmette köpeğin konaklaması, gezdirilmesi ve mama verilmesi gibi içerikler bulunmaktadır.

Müşteriniz evcil hayvanı olan köpeğine çok düşkün. Ona kendisi kadar iyi kimsenin bakamayacağını düşünüyor. Ama işi nedeni ile bir süreliğine şehir dışına çıkmak zorunda. Şehir dışında olduğu süre içerisinde köpeğini emanet edecek veen az kendisi kadar iyi bakacak kimse bulamıyor. Endişeye etmeye gerek yok! Sadakat Programına katılan müşterileriniz için Köpek Pansiyonu hizmeti güven verici bir fırsat. Evcil hayvanınıza en az sizin kadar iyi bakacak profesyonel ekibimiz köpeğinizin konaklamasını, gezdirilmesini ve mama verilmesini üstlenir.

Pet Taksi ve Pet Bakım Hizmeti

  Evcil Hayvanınızı Emin Ellere Teslim Edin.

 • Organizasyon Saatleri

  Remo Assist aracılığıyla evcil hayvanlarınızın bakımları artık çok kolay. Sadakat programına katılan müşterileriniz için sunulan bu hizmet ile müşterileriniz kendilerine daha çok vakit ayırabilecek ve çok sevdikleri evcil hayvanlarını güvenli ellere teslim edebilecekler. Firmanızın müşterilerinin kafesli ya da kafessiz evcil hayvanları istenilen yerden alınıp gezdirilip istediği yere bırakılır. Ayrıca isteğe göre yapılması gereken aşısı, kuaför bakımı varsa bunlarda yapılır.

  Müşteriniz yoğun iş temposundan dolayı yorgun hissediyor ve tatil gününü evde dinlenmek istiyor. Ama uyandığından beri evcil hayvanı huysuzluk yapıyor bir türlü rahat bırakmıyor. Ne yapacağım diye düşünmesine hiç gerek yok. Sadakat programına katılan müşterileriniz için Pet Taksi ve Pet Bakım Hizmeti sayesinde evcil hayvanları evden alınsın gezdirilsin ve istenilen adrese geri bırakılsın. İhtiyacı varsa eğer aşısı ve kuaför bakımları da tamamlansın. Firmanızın müşterisi ise bütün gününü kendisine ayırmanın keyfini çıkarsın.

Özel Kurye Hizmeti

  Gönderilerinizi Emin Ellere Bırakın!

 • Organizasyon Saatleri

  Remo Assist Sadakat Programına katılan müşterilerinize sunduğu özel kurye hizmeti ile hayatlarını kolaylaştırıyor. Bu hizmetten yararlanmak isteyen firmanızın müşterisi Özel Kurye Hizmeti ayrıcalığı ile istediği eşyasını istediği yere özel kuryemiz ile ulaştırabilir.

  Firmanızın müşterilerinin istekleri yere yönlendirilecek özel kurye servisi bir telefon uzaklarında…Hızla iş toplantınıza yetişmeye çalışıyorsunuz. O kadar acele ile evden ayrıldınız ki yolda kargoya uğrayıp acil göndermeniz gereken evrakları teslim etmeyi unuttunuz. Geri dönseniz toplantınıza geç kalacaksınız. Ne yapacağım diye düşünmenize gerek yok. Remo Asisst’in sağladığı özel kurye hizmeti ile toplantınıza geç de kalmayacak kargonuzu da teslim edebileceksiniz. Firmanızın müşterilerinin istekleri yere yönlendirilecek özel kurye servisi bir telefon uzaklarında…

Yiyecek İçecek Ulaştırma Hizmeti

  Yöresel ve Damak Tadınıza Uygun Yemekler için

 • Organizasyon Saatleri

  Remo Assist ayrıcalığı ile Sadakat Programına katılan müşterileriniz için sunulan Yiyecek İçecek Ulaştırma Hizmeti ile aç kalmak sorun olmaktan çıkıyor. Firmanızın müşterilerinin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda yiyecek ve içecek gönderimi yapılmaktadır.

  Müşterinizin akşama çok özel misafirleri var. Onları en güzel şekilde ağırlamak ve ağızlarına layık bir sofra kurmak istiyor. Ama hesapta olmayan bir işi çıktı ve eve gitmesi gereken saatte gidemedi. Misafirlerime mahcup olacağım diye panik yapmaya gerek yok. Remo Assist Yiyecek İçecek Ulaştırma Hizmeti ile yanınızda. Sadakat Programına katılan müşterileriniz için sadece bir telefon açıp canlarının istediği yemeği söylemeleri yeterli…

Kültürel Aktiviteler Hakkında Bilgi ve Rezervasyon Hizmeti

  Herkes için sinema!

 • Organizasyon Saatleri

  Bazen iş hayatından çıkıp farklı bir şey yapmak istersiniz. Remo Assist müşteriniz için ilgi alanlarına uygun kültürel aktivitelerle ilgili takip yapar ve rezervasyon da gerçekleştirir. Sadakat programına katılan müşterileriniz sosyal hayatını kolaylaştırmak için sunulan Kültürel Aktiviteler Hakkında Bilgi ve Rezervasyon Hizmeti ile sinema, tiyatro, spor müsabakaları yer, zaman öğrenebilir ve rezervasyon yaptırabilirler.

  Müşteriniz İstanbul Film Festivalinde gösterilecek bir film için bilgi arıyor. Ama ne zaman, saat kaçta, nerede gösterime girecek hiçbir fikri yok üstelik yer kalmamasından da endişe ediyorsunuz. Sağlıklı bir bilgi almak hatta mümkünse rezervasyon yaptırıp işinizi garantiye almak istiyor. Birisi müşterinizi arayıp istediğiniz tüm bilgileri verip onun adına rezervasyonunu bile yapıp biraz şımartsa güzel olmaz mı? Bu Remo Assist sayesinde hiç de zor değil. Sadakat programına katılan müşterileriniz sinema, tiyatro, spor müsabakaları için yer, zaman öğrenebilir ve rezervasyon yaptırabilirler.

Fitness, Yoga ve Plates İndirim ve Rezervasyon Hizmeti

  Sadakat Programına katılan müşterileriniz için özel olarak sunulan anlaşmalı olduğu fitness center ve spor salonlarında rezervasyon ve indirim imkanı sunmaktadır.

  Yaz geliyor bir an önce forma girmeniz lazım. Ama kendinize hakim olup bir diyet yapamıyorsunuz. Diyet yapmadan da kilo mu verilir. En iyisi bir spor salonuna yazılmak. Sadakat Programına katılan müşterileriniz için Remo Assist ile extra para ödemeden bu hizmeti alabilir ve istedikleri güzel vücuda sahip olabilirler.

Diyetisyen Birimlerinde İndirim ve Rezervasyon Hizmeti

  Sadakat Programına katılan müşterileriniz için özel olarak sunulan diyetisyen birimlerinde indirim ve rezervasyon hizmetini 38 ilde ve 102 noktada anlaşmalı olduğu diyetisyen birimlerinde vermektedir.

  Son zamanlarda inanılmaz kilo aldığınızı düşünüyorsunuz ve diyet yapmak istiyorsunuz. Ama hiçbir zaman kendiniz diyet yapamadınız ve desteğe ihtiyacınız var. Hem kimseye güvenemiyor hem de uygun fiyat da bulamayacağınızı düşünüyorsunuz. Firmanızın müşterisi için özel olarak sunulan diyetisyen birimlerinde indirim ve rezervasyon hizmeti sayesinde bunu düşünmesine gerek yok. Bunun için bir telefon yeter.

Restoranlar ve Eğlence Merkezleri Hakkında Bilgi Hizmeti

  Firmanızın müşterisi için sunulan Restoranlar ve Eğlence Merkezleri Hakkında Bilgi Hizmeti sayesinde müşterileriniz eğlence mekanların ve restoranların telefon numaralarını ve adreslerinin bilgisini alabilir ve isterlerse rezervasyon yaptırabilir.

  Hafta sonu tatilinizde kız arkadaşınızı çok şık bir mekana yemeğe götürmek istiyorsunuz ve ardından bir eğlence mekanına gidip bütün yorgunluğunuzu eğlenerek atmak istiyorsunuz. Fakat ne gidecek güzel bir mekan var aklınızda ne de bir eğlence merkezi. Bu sadece bir fikir olmakla kalmasın! Sadakat programına katılan müşteriniz için sunulan bu hizmet sayesinde müşteriniz sadece bir telefon ile gideceği yer ve eğlence mekanı bilgisi alabilir ve isterse rezervasyon yaptırabilir.

Restaurantlarda İndirim ve Rezervasyon Hizmeti

  Sadakat Programına katılan müşterilerinize sunulan özel hizmetlerden bir tanesi olan restaurantlarda indirim ve rezervasyon hizmeti ile özel olarak anlaşmalı olduğu restaurantlarda rezervasyon ve indirim imkanı sunmaktadır.

  Uzun zamandan sonra ailenizle birlikte dışarda güzel bir yemeğe çıkmak istiyorsunuz ve aklınızda da bulunan birkaç yer var. Ama sizin için çok pahalı. Tabi bir de kalabalık ailenizi düşünecek olursanız eğer ki masraflı olacağını düşünüyorsunuz. Remo Assist sayesinde böyle düşünmenize gerek yok. Firmanızın müşterisine sunulan özel indirimler sayesinde akşam gönül rahatlığıyla büyük ailesi ile yemeğe gidebilir.

Turistik Bilgi Hizmeti

  Sadakat Programına katılan müşterileriniz seyahate çıkacakları ülke ve şehirle ilgili vize, pasaport, aşı bilgilerini ve ülkenin hava durumu gibi istenilen bilgileri Remo Assist aracılığıyla kolaylıkla alabilirler.

  Ailenizle birlikte seyahate çıkmak istiyorsunuz ve açıkçası havalarda biraz iyi gitmiyor. Riske girmek istemiyorsunuz. Ama o kadar yoğunsunuz ki geniş çaplı araştırma yapacak durumda değilsiniz. Bırakın firmanızın müşterisi için Remo Assist bu araştırmayı ayrıntılı bir şekilde yapsın.

Ulaşım Araçları İle İlgili Bilgi Hizmeti

  Sadakat Programına katılan müşterileriniz için sunulan bu hizmette müşterileriniz tren, uçak ve otobüs gibi ulaşım araçlarının sefer saatlerini, bilet fiyatlarını REMO ASSİST ile öğrenecekleri gibi rezervasyon işlemlerini de yaptırabilmektedirler.

  Akşam acil bir şekilde Adana’ya gitmeniz lazım ve daha katılmanız gereken bir toplantınız var. Ne ile gideceğinizi bile karar veremediniz ki araştırma yapmaya da vaktiniz yok. Sizin araştırmanıza hiç gerek yok sadece bir telefon yeter. Firmanızın müşterisi için Remo Assist bunun araştırmasını yapar talep doğrultusunda rezervasyonunu da yapabilir

Konaklama İle İlgili Bilgi Hizmeti

  Sadakat Programına katılan müşteriniz için sunulan konaklama ile ilgili bilgi hizmeti sayesinde müşterinize Remo Assist konaklama yerlerin telefon numaraları ve adresleri hakkında ayrıntılı olarak bilgi aktarımı yapmaktadır

  Sadece toplantı için geldiğiniz bir şehirdesiniz ve toplantı sonunda çıktığınızda uçağınızı kaçırdınız ve maalesef ki bir dahaki sefer ertesi gün. Bir yerde konaklamanız ve ertesi günü yola çıkmanız gerekiyor ve bu şehri hiç bilmiyorsunuz nereye gideceğinizi şaşırmış vaziyette havaalanında kaldınız. Remo Assist sayesinde havaalanında kalmayacaksınız korkmayın. Firmanızın müşterisi için Remo Assist kendisinin isteği doğrultusunda en uygun yeri bulur.

Beyaz ve Kahverengi Eşya Bayii ve Servis Bilgi Hizmeti

  Sadakat Programına katılan müşterileriniz için sunulan hizmetlerden bir tanesi olan Beyaz ve Kahverengi Eşya Bayii ve Servis Bilgi Hizmeti ile müşterileriniz sadece Remo Assist‘i arayarak beyaz ve kahverengi eşya bayi ve servislerinin telefon numaraları ve adres bilgilerini öğrenebilecektir.

  Evde günlük işlerinizi yaparken birden büyük bir gürültü ile irkildiniz. Hemen banyoya koştunuz ve çamaşır makinanızın o feci manzarası ile karşılaştınız. Dert etmeyin. Remo Assist yanınızda! Firmanızın müşterisi için Remo Assist müşterinize en yakın servis bilgilerini aktarır.

ADSL Bağlantı Destek Hizmetleri

  Sadakat Programına katılan müşterileriniz ev ya da iş yerlerinde ADSL bağlantıları ile ilgili bir sorun oluştuğunda ilgili kuruluşun yönlendirilmesini Remo Assist aracılığıyla hızlı ve güvenli bir şekilde alabilirler.

  Uzun zaman sonra evde oturup bütün gün hiçbir şey yapamadan film keyfi yapmak ve yayılmak istiyorsunuz. Tam uzandınız filminizi açıp mısırınızı yerken filminiz bir an takılıp kaldı? Kalkıp kontrol ettiniz hiçbir sorun olmadığından emin olduğunuz halde internetiniz hala bağlanmıyor. Bunun film keyfinizi bozmasına izin vermeyin sadece Remo Assist’in yönlendireceği hizmet birimleri gelene kadar kendinize mısırın yanında içebileceğiniz bir şeyler hazırlayın. Firmanızın müşterisi için bu hizmet hakkında bilgi almak sadece bir telefon uzağında.

Hizmetlerimiz
Bilgi Almak İstiyorum

Copyright ©2020 Remo Assist - Her Hakkı Saklıdır. | Gizlilik ve Çerez Politikamız | KVKK Başvuru Formu