Callcenter Hizmetleri
Müşteri Hizmetleri

  Müşterilerinize, profesyonel yönetim kadromuz, uzman müşteri hizmet yetkililerimiz ve teknik kadromuz ile 7 gün 24 saat,


         • Bilgilendirme,
         • Sipariş yönetimi,
         • Üyelik yönetimi,
         • Şikayet yönetimi,
         • Sadakat programı

  sunuyoruz. Müşterileriniz ürün, çözüm ve hizmetleriniz hakkında bilgilendirilir. Talepleri kayda alınarak tarafınıza bildirilir, Müşterilerinizin şikayet ve problemleri kayıt altına alınır, süreçlerinizle entegre bir şekilde çözülür, Müşterilerinizin memnuniyet dereceleri izlenir.

Randevu Hizmetleri

  Müşterilerinizin talep ettiği randevular alınıp tarafınıza bilgilendirilerek, sisteminize kaydı gerçekleştirilir.

Müşteri Memnuniyeti Hattı ve/veya Anketleri

  Dönemsel olarak yapılan müşteri memnuniyeti aramaları veya anketleri müşterilerinize yapılıp tarafınıza raporlar halinde sunulur.

Teknik Destek Hizmetleri

  Müşterilerinizin ve/veya 3. Parti iş ortaklarınızın yaşadığı teknik konuları, sorun çözümü, şikayet, teknik servis çözümleri ve bilgilendirme gibi hizmetlerle 7/24 etkin bir şekilde çözüyoruz. Sektörünün en büyük şirketlerine sunduğumuz teknik destek hizmeti tecrübelerimizle şirketinize katma değer sağlıyoruz.

Data –Bilgi Güncelleme Hizmeti

  Gelişmiş teknoloji ve uzman insan kaynağımızla tüm data – bilgi güncelleme aramalarınızı hızlı ve kaliteli olarak sizin adınıza gerçekleştiriyoruz. İhtiyacınız olduğunda, kullanmakta olduğunuz CRM uygulamanız ile entegre olarak yaptığımız güncellemelerin anında sisteminizde görülmesini sağlıyoruz.

CALL CENTER HİZMETİ AVANTAJLARIMIZ VE KALİTE ANLAYIŞIMIZ

HHızlı ve Kaliteli Hizmet “Müşterileriniz müşterilerimizdir” sorumluluğunu taşıyor ve bu ilkemize bağlı olarak sizin dinamiklerinizi detaylıca değerlendiriyoruz. Performans kriterlerimizi, ihtiyaçlarınıza yönelik anahtar performans göstergelerinizi karşılayacak şekilde belirliyoruz. Size özel tasarladığımız ve geliştirdiğimiz uygulamalarımızla, teknoloji kullanımı, işgücü optimizasyonu, müşteri memnuniyeti, hizmet kalitesi, müşteri ilişkileri yönetiminde maksimum performans konularında fark yaratıyoruz. Elde ettiğimiz sonuçları ve çıkarımları tüm şeffaflığıyla sizlerle paylaşıyoruz.

BBilgi Güvenliği Müşterilerimizin verileri, maksimum güvenlik protokolleri ile korunur. Müşterilerimize ait teslim alınan veya operasyon içerisinde oluşan tüm veriler kendilerine aittir. 3. bir firma veya şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz. Bilgi güvenliği konusunda tüm hardware ve software düzenlemeleri oluşturulmuş ve sürekli güncellenmektedir.

UUzman Yönetim Takımı Remo Assist olarak hizmet verdiğimiz tüm alanlarda konusunda profesyonel uzmanlarla çalışırız. Profesyonel kadromuzun yarattığı sinerji, hizmet kalitemizi artırır, sürekli gelişim ve hep daha iyiye ulaşma hedefimizi besler.

YYüksek Teknoloji Çağrı Merkezimizde teknolojinin sunduğu en son yeniliklerden faydalanırız. Sektörümüzdeki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek, bu yenilikleri müşterilerimize, maksimum katma değer sağlayacak projelerle paylaşırız.

MMaliyet Avantajı Müşterilerimize özel geliştirdiğimiz çözümler, insan kaynağımız ve gelişmiş teknolojik altyapımız kullanılarak, en uygun işgücü ve süreçlerle yönetilir. Böylece verimlilik maksimize edilirken maliyet avantajı sağlanır.

EEsneklik Müşterilerimizin kampanya dönemlerinde, mevsimsel büyüme ve küçülmelerinde onların ihtiyaçlarına özel esnek çözümler sağlıyoruz.

Copyright ©2020 Remo Assist - Her Hakkı Saklıdır. | Gizlilik ve Çerez Politikamız | KVKK Başvuru Formu