Araç Yardım Hizmetleri
Arıza Veya Kaza Anında Aracın Çekilmesi Hizmeti

 • Organizasyon Saatleri

  Sadakat Programına katılan müşteriniz için yolda kalmak sıkıcı ve sıkıntılı bir hal almaktan çıkıyor. Remo Assist’in sunduğu çekici hizmeti ile Türkiye genelinde çalışan 756 adet çekici firma ve 2.250 çekici araçla Firmanızın müşterisine en kısa zamanda ulaşılır.

  Bütün bir yılın yorgunluğunu atmak için uzun bir tatil planı yaptınız ve tek istediğiniz hiçbir sorun yaşamadan ailenizle birlikte güzel bir vakit geçirmek. Ancak aracınız çalışmıyor bütün keyfiniz de kaçtı. Keyfinizin kaçmasına ne gerek var? Sadakat Programına katılan müşterileriniz için Remo Assist hep yanınızda.

Kaza Anında Aracın Çekilmesi Hizmeti

 • Organizasyon Saatleri

  Firmanızın müşterisi için sunulan bu hizmet ile müşteriniz artık en zor anında güvende. Aracın devrilme veya şarampole yuvarlanma nedeniyle hareketsiz kalması durumunda, Firmanızın müşterisinin aracı Remo Assist tarafından en yakın servise acil bir şekilde çekilir. Müşteriniz ise bu hizmeti 7/24 ve Tüm Türkiye de alacak olmanın huzuru ile yola çıkar.

  Müşteriniz zincirleme bir kaza geçirdi neyse ki kimsede bir şey yok ama aracında fazlasıyla hasar var. Sizin daha öncesinde müşterinize hediye etmiş olduğunuz sadakat kartınız işte burada devreye girer. REMO ASSİST’ in profesyonel ekipleri aracınızı kaza yerinden çeker. En yakın hizmet noktasına götürür ve en kaliteli hizmeti sağlar.

Aracın Kurtarılması Hizmeti

 • Organizasyon Saatleri

  Sadakat Programına katılan müşterileriniz için sunulan Aracın Kurtarılması Hizmeti ile Firmanızın müşterilerinizin yoldan çıkmış, ya da devrilmiş olması önemli değil. Firmanızın müşterisi için sunulan Aracın kurtarılması hizmeti kendilerine bir telefon uzaklıkta. Türkiye genelinde uzman kadromuzla verdiğimiz bu hizmet ile müşterileriniz güvende.

  İşe gitmek için sabah evden çıktınız daha ayılamadan gördüğünüz manzara karşısında şok girdiniz. Aracınızı park ettiğiniz yerden biraz daha uzakta aracınızı ters bir şekilde gördünüz ve ne olduğundan haberiniz bile yok. Aracınıza mı üzüleceğinizi yoksa ne yapacağınızı mı düşüneceğinizi şaşırdınız. Buna hiç gerek yok. Firmanızın müşterisi için sunulan aracın kurtarılması hizmeti ile müşterinizin aracı kurtarılır. Bunun için ise yapması gereken sadece bir telefon!

Patlayan Lastiğin Değiştirilmesi Hizmeti

 • Organizasyon Saatleri

  Sadakat Programına katılan müşteriniz için lastik patlaması soru olmaktan çıksın. Herhangi bir nedenle lastiği patlayan veya zarar gören bir araca en yakın hizmet birimi gönderimi Remo Assist tarafından 7/24 Tüm Türkiye’ de yapılsın, müşteriniz ise güvenli bir şekilde yola çıksın.

  Sadakat Programınıza katılan müşteriniz acil bir iş toplantısına yetişmeye çalışırken lastiği patlıyor. Peki, şimdi takım elbisesi ile lastiği nasıl değiştirecek? REMO ASSİST Müşteri Sadakat Programıyla çözümü çok kolay en yakın hizmet noktasıyla en kısa sürede aracın lastiği değişsin müşteriniz temiz kıyafetleriyle toplantısına yetişsin.

Lastik Montaj, Balans ve Rot Hizmeti

 • Organizasyon Saatleri

  REMO ASSİST Sadakat Programına Katılan müşterileriniz almış oldukları lastiklerin montaj, rot ve balans işlemlerini gerçekleştirebilmeleri için deneyimli ve kaliteli hizmet noktalarıyla profesyonel hizmet sağlar.

  Kış geliyor ve aracınızı da artık bir kış lastiği alma zamanınız geldi. Lastiği almak kolayda takımı, balansı … Bunlarla uğraşmak düzgün bir yer bulmak size resmen ölüm gibi geliyor. Ayrıca rot olmazda olmaz. Sıkılmanıza ne gerek var? Sadakat Programına katılan müşterileriniz için sunulan bu hizmet ile müşteriniz asla montaj noktası bulmak için uğraşmaz. Bir telefon ile randevusunu alması yeter.

Lastik Montaj ve Balans Hizmeti

 • Organizasyon Saatleri

  Remo Assist Sadakat Programında yer alan müşterilerinizin yazın yaz lastiği kışın kış lastiği olarak değişimlerinde tüm hizmetlerde olduğu gibi Remo Assist müşterilerinize hizmet sağlar.

  Firmanızın müşterisi yeni yaz lastiklerini almaya gitti. Lastiklerini aldığı firmadan sadece satış yapıldığını ve montaj ya da balans yapılmadığını öğrendi. Ne yapması gerekiyor? Sadakat Programına katılan müşterileriniz için sunulan bu hizmet ile müşterilerinizin kıymetli araçları emin ellerde. Hiçbir zahmete girmeden sadece bir telefon ile montaj noktası belirleyebilir ve gönül rahatlığı ile bu hizmeti alabilirler.

Lastik Otel Hizmeti

 • Organizasyon Saatleri

  Remo Assist Müşteri Sadakat Programına katılımını sağladığınız müşterilerinizin lastikleri Remo Assist’in anlaşmalı Lastik Otel Hizmet Noktaları ile evinizin bir köşesini işgal etmiyor.

  Uzun zamandan sonra lastiklerinizin değişim zamanı geldi ve değişimini yaptırdınız. Yeni lastiklerinizin keyfini çıkartırken bir yandan aklınıza gelen bir şey bütün keyfinizi kaçırdı. Fazla lastiklerinizi ne yapacaksınız? Sadakat programına katılan müşterileriniz için bu sorun olmaktan çıkıyor. Müşterilerinize sunulan Lastik Otel Hizmeti ile müşterilerinizin lastikleri bizimle güvende.

Ağır Ticari Aracın Çekilmesi Hizmeti

 • Organizasyon Saatleri

  Firmanızın müşterilerinin araç kriterlerinin bir önemi yok. Ağır ticari araçlar içinde Tüm Türkiye genelinde çekici hizmeti müşterinizin sadece bir telefon uzağında. Sadakat Programına katılan müşteriniz için sunulan bu hizmet ile müşterileriniz güvende ile yola çıksın.

  Müşteriniz uzun yol şoförü ve daha öncesinde sizin sadakat kartınızı satın aldı. İlerleyen günlerde kamyonunun bakımını yaptırmadığı için arıza yaptı.REMO ASSİST sadakat programına dahil olan müşterilerinize yaygın hizmet noktalarıyla 7/24 hizmet verir.

Yüklü Ağır Ticari Aracın Çekilmesi Hizmeti

 • Organizasyon Saatleri

  Firmanızın müşterileri için sunulan Yüklü Ağır Ticari Aracın Çekilmesi Hizmeti müşterileriniz yola yükü ile güvenle çıksın. Yük dolu bir aracın arızalanması veya kaza durumunda, Remo Assist tarafından aracın en yakın servise naklini organizasyon olarak sağlanmaktadır.

  Sadakat Programınıza katılan müşteriniz tırına mallarını yükledi ve yola çıktı. Fakat kısa bir süre sonra aracı arıza yaptı. REMO ASSİST müşterinizi en yakın hizmet noktasına götürür. En kısa zamanda aracı tamir edilir ve müşteriniz yoluna devam eder.

Ağır Ticari Araç Lastik Değişim Hizmeti

 • Organizasyon Saatleri

  Müşterinizin ağır ticari araç lastiğinin her hangi bir nedenle zarar görmesi veya patlaması durumunda lastiğini değiştirmesi için ekstra güç sarf etmesine gerek kalmadan Remo Assist in Müşteri Sadakat Programında yer alan Ağır Ticari Araç Lastik Değişim Hizmeti ile kaliteli bir çözüm sunabilirsiniz.

  İşinizden dolayı sürekli yollardasınız. O da ne lastiğiniz patladı? Şimdi ne yapacağım nasıl yetişeceğim diye düşünmenize gerek yok. Sadakat Programına katılan müşterileriniz için en yakın hizmet noktasının gönderimi yapılır ve lastik değişimi olay yerinde yapılır.

Yüklü Ağır Ticari Araç Lastik Değişim Hizmeti

 • Organizasyon Saatleri

  Sadakat Programınıza katılan müşterinizin, yüklü olan tırının yolculuğu sırasında tekeri patlıyor.REMO ASSİST’in en yakın hizmet noktasıyla 7/24 müşterilerinizin hizmetinde.

  Şirketinizin sevkiyatını yapan bir görevli olarak yine yollara düştünüz. Tam zamanında yerinde olmalı ve tırınızın arkasında bulunan yükü tam zamanında teslim etmelisiniz. Ama yolda giderken birden lastiğiniz patladı. Nasıl bir çözüm bulacağınızı da bilmiyorsunuz. Hiç dert etmeyin. Sadakat Programına katılan müşterileriniz için sunulan bu hizmet ile hizmet noktamız en kısa zamanda müşterinizin yanında! Lastiğini değiştirilir, müşteriniz en kısa zamanda olmak istediği yerde olur.

Benzin Bitimi Nedeniyle Aracın Çekilmesi Hizmeti

  Müşterileriniz benzin bitti diye yolda kalmasın!

 • Organizasyon Saatleri

  Remo Assist Sadakat Programına katılan müşteriniz yolda benzin bitimi nedeniyle kalması sonucunda geniş araç kurtarma ağıyla Remo Assist müşterinize 7/24 en hızlı hizmeti sunar.

  Müşterinizin çok önemli bir toplantıya yetişmesi gerekiyor ve aracının benzin bitimi müşterinizin işlerini yürütmesi için bir engel teşkil ediyor. Remo Assist bu sebeple yolda kalan müşterinize en hızlı şekilde çekici yönlendirmesi gerçekleştirsin.

Akü Takviye Hizmeti

  Aküsü bitmiş araçlar için özel çözümler

 • Organizasyon Saatleri

  Müşterinizin Akü Bitmesi sonucunda hareketsiz kaldığında Remo Assist müşterilerinizin yanında. Remo Assist Sadakat Programına katılan müşterilerinize profesyonel ekibimizle nerede olursa olsun hizmet sağlıyoruz.

  Sadakat Programına katılan müşteriniz akü bitimi sebebiyle yolda kalabilirim düşüncesiyle bagajında kablo kalabalığı yapması yerine Remo Assist sayesinde güvenle yoluna devam edebilir.

Aracın Kullanılamayışı Nedeniyle Konaklama Hizmeti

  Konaklama sorununuz ortadan kalkacak.

 • Organizasyon Saatleri

  Aracınızda meydana gelen problem sebebiyle müşterinizin aracı serviste kalması gerekiyor olabilir. Bu gibi durumlarda Remo Assist Müşteri Sadakat Programına katılan müşterileriniz konaklama gibi problemleri yaşamaz.

  Remo Assist Sadakat Programına katılan müşteriniz aracıyla ilgili bir problem yaşadığında tamir süresi boyunca konaklama için sıkıntıya düşmek yerine Remo Assist’in sağladığı en güzel otellerden birinde günün yorgunluğunu atsın.

Seyahate Devam Amacıyla Kiralık Araç Hizmeti

  Yolda kaldım diye üzülmeyin.

 • Organizasyon Saatleri

  Aracında meydana gelen arıza veya kaza sebebiyle aracın kullanılmaması Remo Assist Sadakat Programına katılan müşterileriniz için sorun olmaktan çıkartıyoruz. Müşterilerinizin hayatını kolaylaştıran Remo Assist kullanılmayan araçları yerine kiralık araç hizmetiyle yanınızda.

  Aracında meydana gelen arızalar müşterinizin keyfini kaçırmasın. Remo Assist tatil programınıza devam edebilmeniz için kiralık araç temin etsin, müşteriniz keyifli bir tatile devam etsin.

Daimi İkametgâha Seyahat veya Geri Dönüş Seyahati Hizmeti

  Biran önce eve gitmek mi istiyorsunuz?

 • Organizasyon Saatleri

  Remo Assist Sadakat Programında bulunan müşterinizin seyahati aracında meydana gelen herhangi bir problem sebebiyle yarım kalırsa müşterinizin ikametine geri dönmesi için uçak bileti veya otobüs bileti sağlıyoruz.

  Herhangi bir nedenle müşterinizin aracı yolda mı kaldı? Hızlı bir şekilde eve dönmek mi istiyor? Remo Assist sadakat programına katılan müşterinizin ikametgahına geri dönüşünü en kısa sürede organize eder.

Emanet ve Muhafaza Hizmeti

  Aracınız Emin Ellerde!

 • Organizasyon Saatleri

  Müşterinizin aracı kullanılmayacak durumda ise Remo Assist aracın servis süresine kadar muhafazasını gerçekleştirir.

  Müşterinizin aracı çalındı ve bulunduğunda kullanılmayacak halde mi? Remo Assist aracınızın tamir edilme süresince muhafazasını sağlasın.

Aracın Geri Getirilmesi İçin Seyahat Hizmeti

  Aracınızı başka şehirden alıp teslim ediyoruz.

 • Organizasyon Saatleri

  : Remo Assist Sadakat Programına katılan müşterinizin aracı bulunduğu ilden farklı bir yerde ise Remo Assist müşterinizin aracının geri getirilmesi için seyahat organizasyonunu gerçekleştirir.

  : Remo Assist Müşteri Sadakat Programına katılan müşterinizin aracının arızalanması veya kaza yapması sebebiyle ikamet ettiğiniz ilden farklı bir ilde tamir edilecekse evinize gönül rahatlığıyla dönebilirsiniz. Remo Assist’in hızlı ve güvenilir organizesi sayesinde tekrar aracınızı almak çok kolay.

Araç Muayene Hizmeti

  Aracınız Muayeneye Hazır mı?

 • Organizasyon Saatleri

  Remo Assist Sadakat Programına katılan müşterinizin araç muayenesini Remo Assist organize ederek muayenesini gerçekleştirir ve tekrar müşterinize teslim eder.

  Sevdiklerinize zaman ayıramayacak kadar yoğun mu çalışıyorsunuz? Bu yoğunluk içerisinde bir de aracınızın muayene zamanı mı geldi? Müşterilerinizin kaliteli zaman geçirmesine önem veren Remo Assist sizi bu zahmetten kurtarsın.

Araç Muayene Randevu Hizmeti

  Aracınız muayenesi için randevusunu alalım.

 • Organizasyon Saatleri

  Sadakat Programına katılan müşterinizin Muayene Randevu Organizasyonunu Remo Assist gerçekleştirir.

  Müşteri Sadakat Programında bulunan müşterileriniz bir telefonla en hızlı şekilde sıra beklemeye gerek kalmadan araç muayene randevunuzla hızlı bir şekilde gerçekleştirsin.

Araç Check-Up Hizmeti

  Aracınızı Checkup'a gönderiyoruz.

 • Organizasyon Saatleri

  üşterinizin aracında herhangi bir problem olup olmadığını tespit etmesi için Remo Assist araç Check up Hizmetiyle aracınızın 50 noktada kontrolüyle yanınızda.

  Müşterileriniz araçlarına çok mu önem veriyor? Araç kontrol işlemleri çok mu yoruyor? Remo Assist Sadakat Programına katılan müşterinizin araç check up hizmetini zaman kaybetmenize mahal vermeden gerçekleştirelim.

Periyodik Bakım Hizmeti

  Her aracın periyodik bakıma ihtiyacı vardır.

 • Organizasyon Saatleri

  Remo Assist Sadakat Programına katılan müşterinizin araç bakımı için zaman kaybetmeden en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet noktalarıyla periyodik bakım için en iyi hizmeti sağlamaktadır.

  Remo Assist’in Sadakat Programına katılan müşteriniz en doğru serviste güler yüzlü bir hizmetle en profesyonel araç bakımını gerçekleştirelim.

Araç Hasar Kontrol Hizmeti

 • Organizasyon Saatleri

  Firmanızın müşterisinin aracının herhangi bir şekilde kontrol ettirmek istemesi sadece bir telefon uzağında! Bu hizmet sayesinde müşteriniz hasar kontrolünü anlaşmalı olunan servislerde yaptırır.

  Sadakat Programına katılan müşteriniz, eşi için araç alacak. Ama mekaniğinde, tekniğinde veya boyasında hasar var mıdır? Bu soruları kafasını karıştırıyor. REMO ASSİST in profesyonel ekibi araçta hasar kontrolleri yapar. Müşterinize sürprizi yaşatmak ve mutlu olmak kalır.

Oto Çilingir Hizmeti

 • Organizasyon Saatleri

  Sadakat Programına katılan müşterileriniz için sunulan Oto Çilingir Hizmeti sayesinde müşterilerinizin aracı asla kitli kalmaz. Firmanızın müşterisinin aracının kapısının kilitli kalması, kapının açılmaması durumlarında Türkiye genelinde 7/24 olarak müşterinize ulaşılır ve aracı açılır.

  Müşteriniz, keyifli bir akşam yemeği için arkadaşlarıyla buluşacak, aracını park ettiği sırada telefonu çaldı, aracından indi. Eyvah anahtarı içeride unuttu ve aracı otomatik kilitlendi.Sadakat programınıza katılan müşterileriniz dert etmesin. REMO ASSİST ile aracının kapısını açtırsın. Keyifli akşam yemeği başlasın.

Oto Bakım Hizmeti

 • Organizasyon Saatleri

  Periyodik aralıklarla yapılan bakımlarla aracınızın birçok tamir masrafından kurtulabilirsiniz. Remo Assist’in Sadakat Programına katılan müşterileriniz için sunduğu Oto Bakım Hizmeti sayesinden Firmanızın müşterisi hiç yorulmadan bu hizmeti alabilir ve yapacağı extra masraflardan kurtulabilir. Araç Firmanızın müşterisinin adresinden alınıp bakımı yapılacak yetkili servise ya da oto kuaför firmalarına götürülerek istenilen adrese geri bırakılır.

  Toplantıdan toplantıya koşmaktan ve iş yerinizdeki yoğunluktan dolayı kendinize bile vakit ayıramaz oldunuz. Arabanız sizin göz bebeğiniz hep ona gözününüz gibi baktınız ama son zamanlarda ona hiç vakit ayıramıyorsunuz. Hangi ara gidip de aracımızı servise götüreceğim bir de gidip geri alacağım diye düşünmenize ne gerek var? Sadakat Programına katılan müşteriniz için Remo Assist zaten bunu yapıyor. Hem de kapının önünden alınıp aynı adrese teslim edilerek.

Araç Onarım Hizmeti

 • Organizasyon Saatleri

  Firmanızın müşterisi aracının onarımını Remo Assist sayesinde yaptırsın. Remo Assist’in sunduğu bu hizmet ile 75 standart uygulama noktasında mini onarım ve hasar onarım müşterilerinizin aracına yapılır. Müşterileriniz ise bu hizmet ile araçlarını güvence altına alır.

  Müşterinizin doğum günü sabahı, işe gitmek için aracına yöneldi ve o da ne küçük kardeşi aracının üzerine resim yaparak sürpriz yapmaya istemiş.REMO ASSİST ’in onarımlarıyla, sizlerin müşterinize hediye etmiş olduğunuz kart bu güzel günün neşesini kaçırmaya izin vermeyecektir.

Patlayan Lastiğin Onarım Hizmeti

 • Organizasyon Saatleri

  Sadakat Programına katılan müşterilerinizin lastiğinin hasar görmesi durumunda tamiri mümkün olan durumda onarımını, tamiri mümkün olmayan durumlarda ise lastiğin değişimini en yakın hizmet birimi aracılığıyla yapılır. Müşteriniz ise ufak tefek sorunlar yüzünden yolda kalmadan devam eder.

  Müşteriniz daha öncesinde sizden sadakat kartı satın almıştı nerede kullanabilirim diye düşünürken işte tam zamanı. Aracının lastiğine çivi girdi ve lastiği patladı. REMO ASSİST in lastik onarım hizmetiyle müşterinizi her neredeyse yolda kalmaz.

Araç Cam Onarım Hizmeti

 • Organizasyon Saatleri

  Firmanızın Müşterisi için Türkiye genelinde sunulan Araç Cam Onarım Hizmeti sayesinde onarımı mümkün olan camlar için onarımı, onarımı mümkün olmayan durumlarda ise camın değişimi yapılır.

  İş yerinden arabanızı park ettiğiniz yere doğru yürürken yanınızdan hızla bir araba geçti ve arabanın tekelerinden savrulmuş taşlardan kendinizi kenara attınız. Tam bir yerime taş gelmedi derken o anda arabanız aklınıza geldi ve hızla aracınıza doğru koştunuz. Gördüğünüz manzara karşısında resmen yıkıldınız. Taşlardan bir tanesi aracınızın camında resmen bir delik açmıştı. Sadakat programına katılan müşteriniz için bu dert mi? Müşterinizin bir telefon ile kullanabileceği Araç Cam Onarım Hizmeti var.

Kapı Önünde Oto Yıkama Hizmeti

 • Organizasyon Saatleri

  Remo Assist, firmanızın müşterisi için sunulan bu hizmet ile müşterilerinizin evlerinin veya iş yerlerinin önünde kuru olarak oto yıkama hizmetini sunmaktadır.

  Müşterinizin ertesi gün yurtdışından çok önemli misafirleri gelecek ve aracıyla havalimanına almaya gidecek. Peki bu soğuk havada arabasını kim temizleyecek? Sadakat Programına katılan müşterilerinizin REMO ASİSST sayesinde hayatı kolaylaşır. Profesyonel ekiplerimiz müşterinizin evine gider kuru bir şekilde aracını temizler müşterinize de sıcak evinde kahvesini yudumlamak kalır.

Oto Kuaför Hizmeti

 • Organizasyon Saatleri

  Sadakat Programına katılan müşteriniz için sunulan bu hizmet ile hizmetten yararlanacak müşterilerinizin araçları, ev veya ofislerinden alıp yıkama hizmeti sağladıktan sonra Hizmetten yararlanacak müşterinin bulunduğu yere teslim etmektedir. Müşterilerinizin ise zamanı kendisine kalır.

  Sadakat programına katılan müşteriniz evde bebeğiyle ilgilenirken REMO ASSİST hayatı kolaylaştırır. Oto kuaför hizmeti ile müşterinizin aracı adresten alınır temizletilir tekrar adrese bırakılır. Zaman müşterinizle ve bebeğine kalır.

Özel Şoför Hizmeti

 • Organizasyon Saatleri

  Remo Assist Firmanızın müşterisi için ihtiyaç duyduğu zamanlarda özel şoför temin etmektedir. Tüm Türkiye genelinde sağlanan bu hizmet ile müşterileriniz hem güven içerisinde hem de en hızlı şekilde istedikleri yerde olurlar.

  Sadakat Programınıza katılan müşterinizin, yıllardır görmediği en sevdiği kuzeni yurtdışından geliyor ve sadece birkaç gün kalacak onlar için her dakika çok kıymetli. Müşteriniz trafikte zaman kaybetmek ve strese girmek istemiyor. Sadakat Programınıza katılan müşterileriniz REMO ASSİST in güvenilir ve profesyonel özel şoförleriyle trafik stresine girmesin, kendilerini özel hissetsin.

Rent A Car Hizmeti

 • Organizasyon Saatleri

  Remo Assist’in Firmanızın müşterisine sunulan bu hizmet sayesinde artık hem güvende hem de parası cebinde! 178 Ülke’de ki 164 firma ile araç kiralama hizmetini “extra masraf yok” ve “en iyi fiyat garantisi” anlayışı ile Remo Assist firmanızın müşterisinin yüzünü güldürür.

  Müşteriniz uzun bir yolculuk olacağı için uçak ulaşımını tercih etti. Gittiği şehirde kiralık araçlar çok pahalı peki 1 hafta boyunca ulaşımınızı nasıl sağlayacak? Sadakat Programınıza katılan müşterileriniz REMO ASSİST sayesinde 81 ilde en ucuz fiyat garantisiyle ulaşımını sağlasın. Parası cebine kalsın.

Vale Hizmetleri

 • Organizasyon Saatleri

  Sadakat Programına katılan müşterileriniz otopark içinde park yeri arama ya da otoparktan eşya taşıma zahmetinden kurtuluyorlar. Araçlar; görevlilerimiz tarafından "Elektronik El Terminalleri veya Teslim Fişleri " karşılığında mevcut hasarları kontrol edilerek teslim alınır. Müşterilerinizin zamanı kendisine kalır.

  Firmanızın müşterisi, bayram alışverişi için alışveriş merkezine gitti. Her günden daha kalabalık ve görünür de hiç park yeri yok. Müşteriniz, aracını REMO ASSİST'in güvenilir valelerine teslim etsin doya doya alışverişin keyfini çıkartsın.

Araç Yakıt Doldurma Hizmeti

 • Organizasyon Saatleri

  Sadakat Programına katılan müşterileriniz için sunulan hizmetlerden bir tanesi olan araç yakıt doldurma hizmeti ile müşterileriniz artık dışarda bunu düşünmeden rahatça vakit geçirebilecekler. Evde, ofiste ya da bulunduğu alışveriş merkezlerinden firmanızın müşterisi vakit geçirirken hizmet verdiğimiz noktalardan sürücülerimizi yönlendirip araçları bulunduğu noktadan aldırıp yakıt doldurma hizmetini yaptırmaktayız.

  Arabanıza bindiğiniz anda benzininizin bitmek üzere olduğunu fark ettiniz! Aceleniz mi var? Zaman kaybedeceğim diye düşünmenize hatta bu yüzden yolda kalma riskinize ne gerek var? Sadakat Programına katılan müşteriniz Remo Asisst’i arasın o keyifli bir şekilde alışverişini yaparken Özel görevlilerimiz aracını alsın yakını doldursun ve ayağına kadar getirsin.

Hizmetlerimiz
Bilgi Almak İstiyorum

Copyright ©2020 Remo Assist - Her Hakkı Saklıdır. | Gizlilik ve Çerez Politikamız | KVKK Başvuru Formu